Dyżur wakacyjny

DYŻUR WAKACYJNY W PRZEDSZKOLU NR 167

24.07 – 11.08.2023 r.

Szanowni Rodzice.

1. Przedszkole Nr 167 jest czynne w godzinach od 7.00 do 17.00.
  2. Dzieci przyprowadzamy do godziny 8.30. Nieobecność dziecka  należy telefonicznie przedszkole najpóźniej  do godziny 8:30.
  3. Dzieci zapisane na dyżur wakacyjny do naszego przedszkola w pierwszym dniu pobytu przynoszą:
  4. kapcie (antypoślizgowe, wykluczone klapki)
  5. ubrania na zmianę w podpisanej imieniem i nazwiskiem dziecka torbie (majtki, bluzeczka, skarpetki, spodnie)
  6. duże opakowanie chusteczek higienicznych  suchych, chusteczki mokre
  7. OBOWIĄZKOWO W NAKRYCIA GŁOWY.

DZIECI PODCZAS DYŻURU WAKACYJNEGO NIE LEŻAKUJĄ

• Do przedszkola przychodzą dzieci zdrowe, w przypadku złego samopoczucia nauczycielka kontaktuje się z rodzicem telefonicznie.

WAŻNE:

Upoważnienie  do odbioru dziecka z przedszkola w czasie dyżuru wakacyjnego rodzic składa u nauczycielki grupy najpóźniej  następnego dnia (tylko dzieci z innych przedszkoli).

OSOBY ODBIERAJĄCE DZIECKO W PIERWSZYCH DNIACH DYŻURU: ZARÓWNO RODZICE, JAK I UPOWAŻNIENI PRZEZ RODZICÓW OPIEKUNOWIE, POWINNI POSIADAĆ PRZY SOBIE DOKUMENT TOŻSAMOŚCI.