Informacje dotyczące wycieczki

Dnia 19.06.2023 r. nasze przedszkole  wybiera się na coroczną, jednodniową wycieczkę autokarową.

Miejsce docelowe: Rodzinny Park Rozrywki ,,Frajdalandia”

Budy Iłowskie 14A  (ok. 100 km od Warszawy) wojew. mazowieckie, powiat sochaczewski.

Podstawienie autokarów: godz. 7.00 (autokary zostaną poddane kontroli przez Inspektorów Transportu Drogowego).

Przewidywany wyjazd: godz. 8.00 (1,5 godziny jazdy)

Przewidywany powrót: ok. godz. 17.00 (w przypadku opóźnienia powrotu – informacja telefoniczna do przedszkola).

Dzieci przyprowadzamy najpóźniej do godz. 7.40.

NIE CZEKAMY NA SPÓŹNIALSKICH!!!

Pakiet edukacyjny wycieczki obejmuje:

– opieka animatora przez cały pobyt

– obiad: nuggetsy, frytki, lody, woda

– dostępność do wszystkich atrakcji parku czas wolny)

Dziecko powinno być odpowiednio przygotowane na wycieczkę:

– lekkostrawne śniadanie zjedzone w domu

– ubranie: – wygodne dostosowane do pogody na tzw. ,,cebulkę”

– czapeczka z daszkiem

– lekka kurteczka z kapturem

– buty zapinane na rzepy

– mały podręczny plecak – woda niegazowana w plastikowej,  małej butelce – zamienne ubranie: majteczki, skarpetki, bluzeczka.

WAŻNE!

Jeżeli dziecko ma chorobę lokomocyjną należy wcześniej poinformować nauczyciela, a w dniu wyjazdu przynieść stosowny lek podpisany imieniem i nazwiskiem dziecka.

WAŻNE!!!

Bardzo prosimy, abyście Państwo nie dawali dziecku do plecaka słodyczy, kanapek, ciastek. Całe wyżywienie zapewnia dzieciom przedszkole.