Informacje dotyczące wycieczki  /  Поїздка до „Leszczynowego Zacisza”

Informacje dotyczące wycieczki / Поїздка до „Leszczynowego Zacisza”

Regulamin i informacje dotyczące wycieczki

Dnia 9.02.2023 r. nasze przedszkole  wybiera się na jednodniową wycieczkę autokarową połączoną z zabawą karnawałową.

Miejsce docelowe: gospodarstwo agroturystyczne „Leszczynowe Zacisze” Rozalin 45, gm. Strachówka, powiat wołomiński.

Podstawienie autokarów: godz. 7.15 (autokary zostaną poddane kontroli przez Inspektorów Transportu Drogowego).

Przewidywany wyjazd: godz. 8.00 (1godzina jazdy)

Przewidywany powrót: ok. godz. 16.00 (w przypadku opóźnienia powrotu – informacja telefoniczna do przedszkola).

Dzieci przyprowadzamy najpóźniej do godz. 7.40.

NIE CZEKAMY NA SPÓŹNIALSKICH!!!

Pakiet edukacyjny wycieczki obejmuje:

– zwiedzanie gospodarstwa, poznanie jego mieszkańców

– przejażdżka wozem lub saniami

– bal karnawałowy, konkursy

– warsztaty przygotowania pizzy

Dziecko powinno być odpowiednio przygotowane na wycieczkę:

– lekkostrawne śniadanie zjedzone w domu

– ubranie: – wygodne dostosowane do pogody na tzw. ,,cebulkę”

– ciepła czapeczka, szalik, rękawiczki

– mały podręczny plecak – woda niegazowana w plastikowej,

małej butelce – zamienne ubranie: majteczki, skarpetki, bluzeczka.

UWAGA!!!

NA WYJAZDOWY BAL KARNAWAŁOWY NIE PRZYNOSIMY STROJÓW, PONIEWAŻ ZABIERAMY ZE SOBĄ MASKI I CZAPECZKI WYKONANE NA WARSZTATACH PLASTYCZNYCH.

WAŻNE!

Jeżeli dziecko ma chorobę lokomocyjną należy wcześniej poinformować nauczyciela, a w dniu wyjazdu przynieść stosowny lek podpisany imieniem i nazwiskiem dziecka.

WAŻNE!!!

Bardzo prosimy, abyście Państwo nie dawali dziecku do plecaka słodyczy, kanapek, ciastek. Całe wyżywienie zapewnia dzieciom przedszkole.

П​оїздка до „Leszczynowego Zacisza”

9.02.2023 r. наш садочок їде на одноденну автобусну поїздку, яка буде обʼєднана з карнавалом.

Місце: агротуристичне господарство „Leszczynowe Zacisze” Rozalin 45, gm. Strachówka, powiat wołomiński.

Час надання автобусів: 7:15 (автобуси будуть перевірені Інспекторами Дорожнього Руху).

Орієнтовний час відʼїзду: 8:00 (1 година в дорозі)

Орієнтовний час повернення: близько 16 (у випадку запізнення актуальний час повернення можна буде дізнатись, подзвонивши до садочка)

Дітей треба привести до садочка найпізніше о 7:40

НЕ ЧЕКАЄМО НА ТИХ ХТО СПІЗНИВСЯ!

Заняття під час перебування у господарстві:

• огляд господарства, знайомство з його мешканцями
  • катання на возі чи санях
  • карнавал, конкурси
  • майстер-клас з приготування піци

Дитина має бути відповідно підготована до поїздки:

• вдома зʼїсти легкий сніданок
  • одяг: зручний, по погоді, найкраще декілька шарів одягу, щоб можна було регулювати його кількість в залежності від обставин
  • тепла шапка, шарф, рукавички
  • невеликий рюкзачок – в ньому вода без газу в маленькій пляшці
  • одяг на заміну: трусики, шкарпетки, кофта

УВАГА!!!

НА КАРНАВАЛ НЕ ПРИНОСИМО КОСТЮМІВ,

ОСКІЛЬКИ ВІЗЬМЕМО З СОБОЮ МАСКИ І ШАПОЧКИ, ЗРОБЛЕНІ НА ЗАНЯТТЯХ

ВАЖЛИВО!

Якщо дитину захитує в транспорті, просимо завчасно поінформувати про це вихователів, а в день поїздки принести відповідні ліки, підписані іменем і прізвищем дитини.

ВАЖЛИВО!!!

Дуже просимо не давати дітям з собою солодощі, бутерброди чи печиво. Садочок забезпечить дітям усе необхідне харчування.