NASZA PISANKA!

Ogromne pisanki w Galerii Północnej.

Nieodłącznym elementem Wielkanocy jest dekorowanie

jaj najróżniejszymi technikami. Na kolorowe pisanki najbardziej czekają dzieci, więc do wspólnej zabawy postanowiliśmy w tym roku zaprosić maluchy z okolicznych przedszkoli.

Zadaniem przedszkolaków było udekorowanie dostarczonych przez Galerię jaj.

Od 1 do 21 kwietnia przepięknie udekorowane, ogromne pisanki (ponad 150 cm wysokości!) ozdobią parter Północnej.

Każde jajo to zgłoszenie konkursowe przedszkola.  Do laureatów powędruje sprzęt multimedialny(projektor, kolumny aktywne i boomboxy).

Jak zagłosować na wybraną pisankę?

W dniach od 1 do 16 kwietnia wystarczy zrobić zakupy za minimum 50 zł na jednym paragonie, aby w Punkcie Informacji (znajdującym się przy wejściu od ul. Trakt Nadwiślański) otrzymać specjalny KUPON!

Aby zagłosować, należy wskazać na kuponie wybraną pisankę i wrzucić go do urny przy Punkcie Informacji. Szczegóły dostępne w Regulaminie akcji. Po 16 kwietnia komisja konkursowa policzy głosy, a następnie do przedszkoli powędrują nagrody.

UWAGA!!!

ZACHĘCAMY DO GŁOSOWANIA

NA PISANKĘ NR 12

WYKONANĄ PRZEZ NASZE PRZEDSZKOLAKI.